Cena członkostwa w siłowni będzie się różnić w zależności od obiektu i tego jak często planujesz odwiedzać. Generalnie jednak, w większości miejsc spodziewaj się zapłacić co najmniej 50zł za pierwszy miesiąc. Cena może wzrosnąć w zależności od tego, jakie udogodnienia oferuje dany klub i ile razy w tygodniu planujesz tam ćwiczyć.

Trenerzy personalni są również dostępni w większości siłowni, ale ich ceny mogą się bardzo różnić w zależności od poziomu (początkujący vs. zaawansowany) i tego kto ich daje (Ty czy ktoś inny). Średni koszt wydaje się być około 100zł za godzinę dla indywidualnego trenera; niektóre siłownie oferują również sesje grupowe, gdzie wiele osób trenuje razem na raz za niższą stawkę niż indywidualna sesja kosztowałaby ich indywidualnie.

Najlepsze siłownie w Zakopanym

Jakie są najlepsze siłownie w Zakopanem, w Polsce?

Cóż, to wszystko zależy od Twoich celów. Jeśli szukasz, aby uzyskać zgrywanie jak tych bogów kulturystyki, a następnie hardcore reżimu szkoleniowego jest to, czego potrzebujesz. Ale co jeśli chcesz pozostać silny i elastyczny? A może po prostu czuć się dobrze o sobie, gdy wszyscy inni publikują selfies z ich abs na Instagramie?